Anasayfaya dön
SOSYAL MEDYA
Hakkımızda

BookingPro, 2008 yılında online seyahat teknolojileri, yurt içi, yurt dışı otel ve konaklama, yurt içi ve yurt dışı turlar, uçak bileti ve VIP araç transferi gibi hizmetler sunmak üzere Antalya lokasyonlu olarak kurulmuş, 2018 yılında ise Armas Global bünyesine geçmiştir.

 

Kurulduğu günden bu yana sürdürdüğü teknoloji yatırımları sayesinde BookingPro, sektörün lider markaları arasında yer almayı hedeflemiştir. Müşterilerine online rezervasyon sistemleri tedarikinin yanında, çağrı merkezi çözümleri ile de fark yaratan bir marka haline gelmiştir.

 

BookingPro, müşterilerine dijital dünyadan satış yapabilmelerine olanak sağlayan tüm ihtiyaçları karşılamak ile birlikte, uygun komisyon oranları ile portföyündeki tesislerin tüm satış operasyonlarını üstlenebilecek alt yapıya sahiptir. Talep edilen tüm dillerde hizmet sunabilen BookingPro, dijital dünyaya ayak uyduramayan tesislerin tüm seyahat teknolojileri ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

 

Geleneksel turizm faaliyetlerinin yanı sıra, dijitalleşen seyahat sektörüne tamamen hakim uzman ekibiyle BookingPro, faaliyetlerine Antalya'da bulunan merkez ofisinde devam etmektedir.

Yenilikçi hizmet anlayışımız ve partnerlerimiz ile olan sıkı iş birliğimiz, ihtiyaçlara hızlı cevap verebilen etkili bir çözüm sunmamıza olanak sağlamaktadır.