Euphoria Tekirova Hotel Antalya / Kemer / Tekirova

Yer Durumu

Genel Bilgiler

Genel Bilgi

Genel Bilgiler

 

Otelin Adı

: Euphoria Tekirova Hotel

Sınıfı      

: 5 Yıldızlı Otel

Adres                     

: Tekirova Mah. Tekirova Cad. No:19 Kemer Antalya Türkiye 07995

Şirket Ünvanı

: Tekirova Turizm Yatırımları Anonim Şirketi

Şirket Adresi

: Yeşilova Mah. Aspendos Bul. NO: 168-C Kat:1 Muratpaşa Antalya Türkiye 07200

Vergi Dairesi / NO

: Antalya Kurumlar / 8360016209

Telefon                  

: + 90 242 821 47 50 Pbx

Faks

: + 90 242 821 55 48

Web sitesi

:  www.euphoriahotels.com

E-mail    

: tekirova@euphoriahotels.com

Yüzölçümü

: 120.000 m⊃2;

Konumu

: Denize Sıfır

Oda Sayısı

: 519

Yatak sayısı

: 1102

Pansiyon Durumu

: Ultra Herşey Dahil

Konuşulan diller

: Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, 

Plaj

: Küçük çakıl ve kum (500 m.), Mavi Bayraklı. (Sahil için ayakkabı tavsiye edilir)

İskele (sahilde)

Sertifikalar

: 1 adet su sporları iskelesi

: Mavi Bayrak

 

 

Konum

Havalimanı

: Antalya Havalimanı

( 70  km ) Araba ile 60 dakika

En yakın yerleşim birimleri       

: Tekirova

( 02  km ) Araba ile   5 dakika

 

: Çamyuva

( 10  km ) Araba ile 10 dakika

 

: Kemer

( 18  km ) Araba ile 20 dakika

 

: Antalya

( 60  km ) Araba ile 60 dakika

Hastane

: Kemer

( 18  km ) Araba ile 20 dakika

Tarihi mekânlar     

: Phaselis

( 08  km ) Araba ile 10 dakika

 

: Olimpos

( 35  km ) Araba ile 30 dakika

Alışveriş merkezi

: Tekirova

( 02  km ) Araba ile   5 dakika                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              (  2  km )

Golf sahası

: Belek

(105 km ) Araba ile 90 dakika                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     ( 95  km )

Dalış Merkezi

: Üç Adalar

( 03  km ) Tekne ile 15 dakika

Kayak merkezi

: Tahtalı Dağı

( 08  km ) Teleferik ile 15 dakika

 

: Saklıkent

(102 km ) Araba ile 120 dakika                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  ( 102 km )

At Binme Çiftliği

: Çamyuva

( 10 km ) Araba ile 10 dakika

Rafting

: Köprülü Kanyon

( 115 km ) Araba ile 120 dakika                                                                                                                                                                                                                                                                                                              ( 95  km )

Ulaşım                                  

: Otelin önünden 15 dakikada bir Phaselis, Çamyuva, Kemer ve Antalya’ ya giden minibüsler.

Taksi                

: Otelin önünde bulunan taksi durağından 24 saat

 

 

Diğer

Kredi Kartları

: Visa, Master

Evcil Hayvanlar

: Kabul edilmiyor

Voltaj

: 220

Bedensel özürlüler için

: Özel donanımlı 3 adet ana binada, 5 adet Superior Club kısmında toplam 8 oda. Otelin iç ve dış mekânları tekerlekli sandalye kullanımına uygundur.

Sigara içilmeyen bölüm

: 12 adet Standart Club, 6 adet ana bina Otel, 4 adet Superior Club, 2 adet Junior Club Suit, 2 adet Aile   Club Suit ve  tüm kapalı mekanlar

Banyo havlusu değişimi

: Her gün yapılmaktadır.

Plaj havlusu değişimi

: Her gün yapılmaktadır.

Çarşaf değişimi

: Her iki günde bir yapılmaktadır.

Turn Down Servisi

: Sadece Executive Kat ve Villa oda misafirlerine ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odalar ve Özellikleri

Standart  Club Odaları (258 adet)

28-30 m⊃2;

Min 1  / Max 3 kişi

Odalarda iki adet tek kişilik veya bir çift kişilik yatak, uydu yayınlı 51 ekran LCD TV, direkt hatlı telefon, sıcak setup, minibar*, merkezi klima (sıcak-soğuk), laminant parke, banyo (duş), WC, saç kurutma makinesi, terlik, elektronik kasa, TV üzerinden radyo yayını bulunmaktadır. Odalar bahçe manzaralıdır.

- 12 sigara içilmez oda

Superior Club Odaları (107 adet)

35-37 m⊃2;

Min 2 / Max 3 + 1 kişi

Odalarda iki adet tek kişilik veya bir adet çift kişilik yatak, uydu yayınlı 55 ekran TV, direkt hatlı telefon, sıcak setup, minibar*, split klima (sıcak-soğuk), laminant zemin, banyo (küvet), WC, banyoda telefon, saç kurutma makinesi, terlik, elektronik kasa, TV üzerinden radyo yayını bulunmaktadır. Odalar bahçe manzaralıdır.

-8 connection oda -5 Engelli odası -4 Sigara içilmez oda

Otel Odaları

(83 adet)

24-26 m⊃2;

Min 1  / Max 3 kişi

Odalarda iki adet tek kişilik veya bir adet çift kişilik yatak, uydu yayınlı 66 ekran LCD TV, direkt hatlı telefon, sıcak setup, minibar*, merkezi klima (sıcak-soğuk), halı kaplı zemin, banyo (küvet), WC, banyoda telefon, saç kurutma makinesi, terlik, elektronik kasa, TV üzerinden radyo yayını bulunmaktadır. 77 oda deniz tarafında, 6 oda bahçe ve dağ tarafındadır.

-12 connection oda -3 Engelli odası - 4 Sigara içimez oda

Superior Club Suit  (17 adet)

55-57 m⊃2;

Min 2 / Max 3 + 1 kişi

Odalar bir oturma odası, bir yatak odası ve banyodan (Bazı odalarda 2 banyo mevcuttur) oluşmaktadır. Salonda bir adet kanepe, tek kişilik koltuk ve çalışma masası, yatak odasında bir adet çift kişilik yatak bulunmaktadır. Salonda uydu yayınlı 66 ekran LCD TV, yatak odasında uydu yayınlı 55 ekran TV, direkt hatlı telefon, sıcak setup, minibar*, split klima (sıcak-soğuk), laminant zemin, banyo (küvet), WC, banyoda telefon, saç kurutma makinesi, terlik, elektronik kasa ve TV üzerinden radyo yayını bulunmaktadır. Odalar bahçe manzaralı ve teraslıdır.

Junior Club Suit  (12 adet)

45 m⊃2;

Min 2,5 / Max 3 + 1 kişi

Odalar bir salon ve bir yatak odası (çift kişilik yataklı) ve banyodan oluşmaktadır. Salonda uydu yayınlı LCD TV, direkt hatlı telefon, sıcak setup, minibar*, merkezi klima (sıcak-soğuk), laminant parke, banyo (küvet), WC, banyoda telefon, saç kurutma makinesi, terlik, elektronik kasa ve TV üzerinden radyo yayını bulunan odalar bahçe manzaralı ve teraslıdır.

2 Sigara içilmez oda

Aile Club Suit (24 adet)

55-60 m⊃2;

Min 3 / Max 5 kişi

Odalar bir salon, iki yatak odası (1 çift kişilik+iki tek kişilik) ve banyodan oluşmaktadır. Yatak odalarından bir tanesinin zemini halı, diğer yatak odası ve salonun zemini ise laminant parkedir. Salonda 2 tekli, bir çift kişilik koltuk ve uydu yayınlı LCD TV bulunmaktadır. Direkt hatlı telefon, sıcak setup, minibar*, merkezi klima (sıcak-soğuk), banyo (küvet), WC, banyoda telefon, saç kurutma makinesi, terlik, elektronik kasa ve TV üzerinden radyo yayını bulunan odalar bahçe manzaralı ve teraslıdır.

Executive Odalar (7 adet)

60 m⊃2;

Min 2 / Max 2 kişi

İki tanesi dağ ve bahçe manzaralı, diğerleri ise deniz manzaralı olup özel ve zevkli bir şekilde dekore edilmiştir. Odalar uzaktan kumandalı ışık kontrolü ile donatılmıştır. Her bir odamızda 225 cm çapında yuvarlak yatak, oturma ve TV köşesi, giyinme odası, deniz manzaralı jakuzi, jet duşlu banyo/WC, banyoda telefon, balkon bulunmaktadır. Odalarımız, uydu yayınlı 106 ekran LCD TV, DVD, TV üzerinden radyo yayını, direk hat çıkışlı telefon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, sıcak setup, terlik, bornoz, minibar**, kablosuz internet bağlantısı, split klima, baskül ile her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde hazırlamıştır.

Executive Jakuzi Villa  (3 adet)

100 m⊃2;

Min 3  / Max 4 kişi

Euphoria Tekirova Otel’ in geniş bahçesi içersinde, ayrı bir şekilde ve dubleks olarak tasarlanan bu odalar kendi teras ve balkonuna sahiptir. Alt katında geniş bir salon, teras ve duşlu banyo bulunan bu odaların üst katında 1 adet ebeveyn yatak odası, 1 adet çocuk yatak odası, küvetli banyo ve büyük bir jakuzili balkon yer almaktadır.

Bu villalar, salonda uydu yayınlı 106 ekran LCD TV ve DVD, ebeveyn yatak odasında ve çocuk odasında 66 ekran LCD TV, TV üzerinden radyo yayını, direk hat bağlantılı dect telefon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, minibar**, kablosuz internet bağlantısı, baskül ve tüm odalarında split klima ile donatılmıştır.

Executive Aile Villası (4 adet)

100 m⊃2;

Min 4  / Max 6+1 kişi

 

 

Euphoria Tekirova Otel’ in bahçesi içersinde ayrı bir şekilde ve dubleks olarak tasarlanan bu villalar geniş bir balkona sahiptir. Alt katında geniş bir salon, balkon ve duşlu banyo bulunan odaların üst katında 1 tanesi ebeveyn yatak odası olmak üzere toplam 3 adet yatak odası  ve küvetli banyo yer almaktadır.

Bu villalar,  salonda  uydu yayınlı 106 ekran LCD TV ve DVD, ebeveyn yatak odasında ve diğer yatak odalarında 66 ekran LCD TV, TV üzerinden radyo yayını, direk hat bağlantılı dect telefon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, sıcak setup, terlik, bornoz, minibar**, kablosuz internet bağlantısı, baskül ve tüm odalarında split klima ile donatılmıştır.

Kral Dairesi  (1 adet)

120 m⊃2;

Min 4 / Max 4 kişi

 

Presidential suit, ana binanın 5. katında tam orta bölümünde yer almakta olup, tüm oteli ve denizi çok geniş bir açıdan direk olarak görmektedir. Bu odamız 1 ebeveyn yatak odası, 1 çocuk yatak odası, 1 adet salon ve 2 adet banyodan oluşmakta olup toplam 120 m2 dir. Bu odamızda uzaktan kumandalı ışık kontrol sistemi bulunmaktadır. Ebeveyn yatak odasında deniz manzaralı bir jakuzi yer almakta olup, her bir yatak odasında duşlu bir banyo / WC ve banyolarda telefon yer almaktadır. Presidential suitin salonu ise ufak bir çalışma masası, uydu yayınlı 106 ekran LCD TV ve DVD’ li TV köşesi ve rahat oturma grupları ile şık ve zevkli bir şekilde dekore edilmiştir. Ebeveyn yatak odasında  uydu yayınlı 106 ekran LCD TV, diğer yatak odasında ise uydu yayınlı 66 ekran LCD TV bulunmaktadır. Odada TV üzerinden radyo yayını, direk hat çıkışlı telefon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, sıcak setup, terlik, bornoz, minibar**, kablosuz internet bağlantısı, split klima, baskül ile donatılmıştır.

     

*Odalarda minibar giriş günü; Su (1 l), 2x Soda (20 cl), 1x Kola (33 cl), 1x Meyve aromalı gazoz (33 cl), 2x Meyve suyu (33 cl) ile doldurulmaktadır. Günlük olarak su ile yenilenmekte olup, ilave minibar dolum talebi ücretlidir.

**Executive Kat ve Villa odalarında minibar günlük olarak; 2x Rakı (5 cl), 2x İthal votka (5 cl), 2x İthal gin (5 cl), 2x İthal whisky (5 cl),2x Bira (33 cl), 1x Meyve aromalı gazoz (33 cl), 2x Kola (33 cl), 1x Diyet kola (33 cl), 2x Meyve suyu (33 cl), 1x Tonik (33 cl), 2x Soda, 2x Su, Sıcak Setup (4x siyah çay, 4x bitki çayı, 4x kahve, 4x süt tozu, 4x şeker), Çikolata, Cips, Fıstık ile doldurulmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toplantı İmkanları

Salon İsmi

Uzunluk

Genişlik

Yükseklik

M2

Tiyatro

Sınıf

Banket

Kokteyl

Taurus

20m

20m

3.5-2.5m

400

300

200

300

400

Ottoman

13m

5m

2.5m

65

40

30

-

-

Foyer

12m

11m

3.5m

132

-

-

-

200

* Teknik Ekipman: Tv, video, barkovizyon (ücretli), flipchart, perde, ses düzeni, telsiz mikrofon, sabit mikrofon, yaka mikrofonu.

 

 

 

Havuzlar ve Sahil

Açık Yüzme Havuzu

Tatlı Su

716 m⊃2;

Kapalı Yüzme Havuzu

Tatlı Su

50 m⊃2;  

Çocuk Havuzu

Tatlı Su

100 m⊃2;

Aquapark (10.00-12.00 / 14.00-17.00)

Tatlı Su ( 3 adet su kaydırağı )

220 m⊃2;

Euphoria Havuzu

Tatlı Su ( Sadece Executive misafirlerinin kullanımına özeldir )

120 m⊃2;

Plaj

 

 

 

 

500 m uzunluğunda kum ve küçük çakıl karışık (Deniz ayakkabısı önerilir) şeklindedir. Plajda sadece yetişkinlerin kullanımı için relax bölüm bulunmakta olup şemsiye, şezlong, şezlong minderi, plaj havlusu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ayrıca sahilde bir tekne/su sporları iskelesi, plaj voleybolu sahası, su sporları ve dalış merkezi bulunmaktadır. Sahilde bulunan özel güneşlenme terasları ise öncelikli olarak Executive Kat ve Villa oda misafirlerine ayrılmış olup diğer oda misafirleri talep ederlerse müsaitlik doğrultusunda ücretli olarak faydalanabilmektedirler.

*Cankurtaran çalışma saatleri: 09:00 – 16:00

 

       

 

 

Barlar

Bar ismi

Yer

Çalışma saatleri

Açık alan

Kapalı alan

Alkolsüz soğuk içecekler

Alkolsüz sıcak içecekler

Alkollü soğuk içecekler

Ücretli

Lobi Bar

Lobi

09.00-00.00

X

X

X

X

X

-

Pool Bar

Havuz

10.00-00.00

X

-

X

X

X

-

Beach Bar

Sahil

10.00-18.00

X

-

X

-

Bira

-

Disko *

Disko

23.30-02.00

X

-

X

X

X

-

Snack Bar

Havuz

00.00-09.00

X

-

X

X

X

-

Cafe Bar

Bahçe

10.00-00.00

X

-

-

X

-

-

*  Gece 02.00 itibari ile disko müziği kapanmaktadır.

 

Yemek Saatleri

 

Çalışma Saatleri

Restoran İsmi

 

Büfe Şekli

Kahvaltı

07.00 – 10.00

Ana Restoran

Ücretsiz

Açık Büfe (Uluslararası*)

Geç Kahvaltı

10.00 – 11.00

Ana Restoran

Ücretsiz

Daraltılmış Açık Büfe

Snack

11.00 – 18.00

Food Court

Ücretsiz

Tost, simit, hamburger, sosis, pide, pizza vb

Çocuk büfesi

12.00 – 13.00

Mini Club

Ücretsiz

Açık Büfe, Çocuklara özel öğle yemeği büfesi

Öğle Yemeği

12.30 – 14.30

Ana Restoran

Ücretsiz

Açık Büfe (Uluslararası)

Öğle Yemeği 2

12.00 – 16.00

 

Snack Restoran

Ücretsiz

Self-servis

Dondurma

12.00 – 18.00

Food Court

Ücretsiz

Self-servis

Gözleme

11.00 – 16.00

Beach Bar

Ücretsiz

Yöresel köy gözlemeleri ve ayran

Pastane

14.00 – 18.00

Üst Lobi

Ücretsiz

Tatlı, tuzlu, yaş/kuru pasta çeşitleri

Akşam Yemeği

18.30 – 21.00

Ana Restoran

Ücretsiz

Açık Büfe (Uluslararası) *

A-la carte

19.00 – 22.00

İtalyan Restoran

(rezervasyonlu/ücretsiz)

Akdeniz mutfağı / Seçmeli Menü - Haftanın 3 günü

A-la carte

19.00 – 22.00

Osmanlı Restoran

(rezervasyonlu/ücretsiz)

Osmanlı mutfağı / Seçmeli Menü - Haftanın 3 günü

A-la carte

19.00 – 22.00

Meksika Restoran

(rezervasyonlu/ücretsiz)

Meksika mutfağı / Seçmeli Menü

A-la carte

19.00 – 22.00

Uzakdoğu Restoran

(rezervasyonlu/ücretsiz)

Uzakdoğu mutfağı / Seçmeli Menü

A-la carte

19.00 – 22.00

Balık Restoran

(rezervasyonlu/ücretli)

Balık restoranı / Seçmeli Menü

Akşam Yemeği

19.00 – 22.00

VİP Restoran**

(rezervasyonlu/ücretli)

Seçmeli Menü

Gece Yemeği

23.30 – 07.00

Snack Restoran

Ücretsiz

Çorba, sandviç, salata, meyve gibi hafif atıştırmalık

* Ana Restoranda haftanın 5 günü, dünya mutfaklarından temalı geceler.

** Executive Kat ve Villa misafirleri için ücretsizdir.

Eğlence

Gündüz Animasyonu

: Basketbol, Boccia, Plaj voleybolu, Su jimnastiği, Masa tenisi, Dart, Mini golf, Atıcılık, Okçuluk, turnuvalar ve yarışmalar.

Akşam Animasyonu

: Haftanın 4 günü canlı müzik, skeçler, çeşitli şovlar, tema akşamları, açık hava diskosu, misafir şovları, süpriz gece şovları.

Çocuk Animasyonu

: Haftanın 7 günü 10.00-12.00 / 14.00-17.00 saatleri arasında mini klüp, çeşitli oyunlar, mini sinema. Akşamları mini çocuk şovları ve mini disko.

 

 

ULTRA HERŞEY DAHİL KONSEPT

 

Ücretsiz Servisler

Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, geç kahvaltı ve açık büfe olarak gece büfesi, taze sıkılmış portakal suyu (kahvaltı saatinde), snack restoran, food court, pastane, belirli saatlerde dondurma, 4 özel temalı restoran (Osmanlı, İtalyan, Uzakdoğu ve Meksika) A la carte menü ile ve ön rezervasyonlu (en az 4 günlük konaklamada ücretsiz restoranlardan biri bir defa kullanılabilir), tüm alkolsüz içecekler, yerli ve bazı yabancı alkollü içecekler, giriş günü minibar ve günlük su, meyve suyu, soda, odalarda kasa, Executive Kat ve Villa odalarının minibarı. İnternet köşesi ve otelin belirli alanlarında limitsiz wireless internet bağlantısı, 3 adet kaydıraklı aquapark, kağıt oyunları ve TV köşesi, 5 tenis kortu (2 adet tartan ve 3 adet suni çim zemin), hamam, sauna, fitness, masa tenisi, basketbol, motorsuz su sporları (deniz bisikleti, kano, laser ve rüzgar sörfü - laser ve rüzgar sörfü linans gerektirmektedir). Mini club & oyun alanı  (4-12 yaş) belirli saatler içerisinde, çocuk animasyonu, bebek yatağı, restoranda bebek sandalyesi (müsaitlik doğrultusunda). Şemsiye, şezlong, minder ve plaj havlusu. Wellbeing Konsepti.

Euphoria Wellbeing

Vücüt analizi: BIA (Bioelektrical Impedance Analysis) tekniği ile vücut analiziniz gerçekleştirilir. Analiz sonucunda vücut ağırlığı, yağ ve kas miktarları, ortalama metabolizma hızı, toplam su miktarı ve bunların vücuttaki dağılımları gösterilir. Bunun yorumlaması uzmanlarımız eşliğinde yapılır. Beslenme önerilerinde bulunulur.

Profesyonel Antrenörler eşliğinde: Group dersleri, Fitness, Body Toning, Takım Yarışmaları, Nefes egzersizleri, Plaj da ve özel alanlarda; Crossfit, Kardio, Boks antremanları, Pilates, Yogalates, Trekking, Havuz Jimnastiği, Bebekli spor. Çocuklar için; Yogimini, Çocuk pilatesi, Çocuk Zumbası, Trambolin antremanları ve aile oyunları.

 

Ücretli Servisler

VİP Restoran ve Balık Restoranı (ön rezervasyonlu ve kuver ücretli), taze sıkılmış meyve suları, özel kalite şarap, şampanya ve bazı yabancı alkollü içecekler. Masaj, peeling, güzellik merkezi, minibarların tekrar doldurulması (Executive Kat & Villalar hariç), oda servisi, dalış merkezi, kuaför, sahildeki özel güneşlenme alanlarının otel misafirleri tarafından kullanımı (Executive Kat & Villalar hariç), Turn-Down servisi (Executive Kat & Villalar hariç), mini market, motorlu su sporları (su kayağı, jet-ski, parasailing, katamaran, ringo, banana), sörf dersi, tenis dersi ve ekipmanı, tenis kortu ışıklandırması, telefon, faks ve fotokopi, çamaşırhane hizmetleri, doktor ve hemşire hizmeti, bebek bakıcılığı, bebek telsizi, bebek arabası.

 

ÖNEMLİ NOT

Verilen tüm hizmet ve aktiviteler hava koşullarına bağlı olup, koşullar müsait olmadığında bazı hizmetlerin verilmesi mümkün değildir.

Factsheet

Balayı konsepti: Giriş günü oda süsleme,odaya meyve sepeti şarap ikramı, son gün turn down servisi, her gün ücretsiz minibar yenileme.

2021 YILI YAZ SEZONU OTEL TANITIM METNİ

Genel Bilgiler        
         
Otelin Adı  : Euphoria Tekirova Hotel      
Sınıfı  : 5 Yıldızlı Otel       
Adres   : Tekirova Mah. Tekirova Cad. No:19 Kemer Antalya Türkiye 07995    
         
Yüzölçümü : 120.000 m⊃2;      
Konumu : Denize Sıfır      
Oda Sayısı : 519      
Yatak sayısı : 1102      
Pansiyon Durumu : Ultra Herşey Dahil      
Konuşulan diller : Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça,        
Plaj : Küçük çakıl ve kum (500 m.), Mavi Bayraklı. (Sahil için ayakkabı tavsiye edilir)    
İskele (sahilde)  : 1 adet su sporları iskelesi      
Sertifikalar : Mavi Bayrak      
         
         
Konum        
Havalimanı : Antalya Havalimanı  ( 70  km ) Araba ile 60 dakika    
En yakın yerleşim birimleri  : Tekirova ( 02  km ) Araba ile   5 dakika    
  : Çamyuva ( 10  km ) Araba ile 10 dakika    
  : Kemer ( 18  km ) Araba ile 20 dakika    
  : Antalya ( 60  km ) Araba ile 60 dakika    
Hastane : Kemer ( 18  km ) Araba ile 20 dakika    
Tarihi mekânlar  : Phaselis ( 08  km ) Araba ile 10 dakika    
  : Olimpos ( 35  km ) Araba ile 30 dakika    
Alışveriş merkezi : Tekirova ( 02  km ) Araba ile   5 dakika         (  2  km )    
Golf sahası : Belek (105 km ) Araba ile 90 dakika           ( 95  km )    
Dalış Merkezi : Üç Adalar ( 03  km ) Tekne ile 15 dakika    
Kayak merkezi : Tahtalı Dağı ( 08  km ) Teleferik ile 15 dakika    
  : Saklıkent (102 km ) Araba ile 120 dakika          ( 102 km )    
At Binme Çiftliği : Çamyuva ( 10 km ) Araba ile 10 dakika    
Rafting : Köprülü Kanyon ( 115 km ) Araba ile 120 dakika    ( 95  km )    
Ulaşım  : Otelin önünden 15 dakikada bir Phaselis, Çamyuva, Kemer ve Antalya’ ya giden minibüsler.    
Taksi                  : Otelin önünde bulunan taksi durağından 24 saat     
         
         
Diğer        
Kredi Kartları : Visa, Master    
Evcil Hayvanlar : Kabul edilmiyor    
Voltaj : 220    
Bedensel özürlüler için : Özel donanımlı 3 adet ana binada, 5 adet Superior Club kısmında toplam 8 oda. Otelin iç ve dış mekânları tekerlekli sandalye kullanımına uygundur.
Sigara içilmeyen bölüm : 12 adet Standart Club, 6 adet ana bina Otel, 4 adet Superior Club, 2 adet Junior Club Suit, 2 adet Aile   Club Suit ve  tüm kapalı mekanlar 
Banyo havlusu değişimi : Her gün yapılmaktadır.    
Plaj havlusu değişimi : Her gün yapılmaktadır.    
Çarşaf değişimi : Her iki günde bir yapılmaktadır.  
Turn Down Servisi : Sadece Executive Kat ve Villa oda misafirlerine ücretsizdir.
 
 

Önemli Bilgiler

Harita

Comments

Faydalı Bilgiler

Check-In 14:00 sonrası
Check-Out 12:00 öncesi
İptal/ön ödeme İptal ve ön ödeme koşulları oda tipine göre farklılık gösterir. Yukarıda odanızı seçerken oda şartlarını inceleyiniz.