2008 yılında başladığımız Turizm şirketimizle yurt içi ve yurt dışı otel ve konaklama, yurt içi ve yurt dışı turları, uçak bileti & VIP araç hizmeti gibi tatil çözümleri üretirken dijital dünyada attığımız başarılı adımlarımızla yeni nesil otelcilik anlayışını birleştirdik.

Profesyonel olarak hazırlanmış web siteleri hedef kitleye ulaşabilmenin en hızlı, en yaygın, en etkili ve en düşük maliyetli web tasarım hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda otelinizin internetteki şubesi, sanal ortamda açmış olduğu show roomudur.

Web siteniz otelinizin imajını ve vizyonunu da anlatır. Profesyonel ekibimiz tarafından otelinize özel olarak hazırladığımız web site, otelinizin turizm sektöründeki prestij ve imajını da pekiştirerek potansiyel müşteri üzerinde olumlu etkiler yaratır.

Web sitenize uyguladığımız arama motoru optimizasyonu otel aramalarında sizi ilk sıralara taşıyarak tanınırlılığınızı ve karlılığınızı da artırır.

Welcome Tour & Travel olarak: web sitesi yapımı hizmetini profesyonel olarak sunmakta, otelinizin kurumsal kimlik kazanmasını sağlamaktayız. Google & Reklam yönetimi, web site & panel yönetimi, mobil uyumlu web site, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi gibi dijital hizmetlerimizle, bir çok mecrada varlığınızı gösterebilir ve otelinizin online satış kanallarınızı yaratabilirsiniz.

Copyright © 2020 Welcome Tour Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bonus Card ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; üye girişi yaparak ya da Welcome mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Welcome'den SMS almak istemiyorsanız WELCOME RET yazıp 7889'a gönderebilirsiniz. Welcome'den ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] 'a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Welcome mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.