Mersin Oteli Mersin(İçel) / Akdeniz /

Yer Durumu

Genel Bilgiler

Genel Bilgi

Mersin Hotel, şehrin içinde merkezi bir konuma sahiptir. Mersin Otobüs Terminali sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Adana Şakirpaşa Havaalanı 65 km uzaklıktadır.. 
Mersin’deki evinizden içeri giriyorsunuz. Bütün yorgunluğunuzu alacak bir ortam ve sıcak bir gülümseme..Bir müşteri gibi değil, seçkin bir konuk olarak evinize girmenin huzuruyla karşılaşacaklasınız.Konuklarınızı ağırlarken ya da iş görüşmelerinizi yaparken Mersin’deki evinizin dilediğiniz köşesini kullanabilirsiniz. Kusursuz bir servis sıcak bir konukseverlik.Mersin Oteli’nde reddedemeyeceğiniz bir ortam sizleri bekliyor…Evinizdeki rahatlığı aratmayan bir ortamda, huzurlu ve keyifli konaklamanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.Mersin Oteli olarak güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışımız ile siz değerli konuklarımızı en kusursuz şekilde ağırlamaya her zaman hazırız.200 kişilik roof Restaurant büyüleyici manzarası ve en leziz yemek seçenekleri ile A’ la Carte servis dışında özel davetlerinizde de kokteyl ve ziyafet seçenekleri ile hizmetinizde olacaktır.

Önemli Bilgiler

Harita

Comments

Faydalı Bilgiler

Check-In 14:00 sonrası
Check-Out 12:00 öncesi
İptal/ön ödeme İptal ve ön ödeme koşulları oda tipine göre farklılık gösterir. Yukarıda odanızı seçerken oda şartlarını inceleyiniz.